נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

שירה בציבור

רבים מאיתנו נהנים לשיר בציבור, בקרב המשפחה והחברים ואפילו באירועים שזו המטרה שעומדת מאחוריהם, ואם גם אתם מעוניינים לארגן ערב שירה בציבור בעצמכם או לשלב את הקונספט בהפקה שאתם מתכננים, עמוד זה של אתר מוסיקה לאירועים מוקדש לנושא ואתם מוזמנים למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים ומה שנחוץ לכם.


איריס יערי, זמרת בליווי קלידן ותקליטיה, עם אפשרות לתוספת נגנים או כצמד עם סקסופוניסט-זמר, תנעים את זמנכם בשירים אהובים מכל הזמנים ומיגוון סיגנונות, ותהפוך את האירוע שלכם למרגש ומיוחד. 052-5472599
בשירה בציבור, כל אחד מוצא את עצמו, ואיש לא נשאר אדיש!  גלי מנחה ערבי זמר ייחודיים, בליווי מצגות עם מילות השירים, ובשיתוף הקהל לכל אירוע. 050-5918392
רויטל טל, זמרת, מנחה ערבי שירה בציבור וריקודים - מסיבה ישראלית תוססת !! 050-5382143
עודד סתר ולהקתו מפיקים ערביי שירה בציבור מרגשים ומהנים במיוחד, ההופכים את השירה בצוותא לחוויה רוחנית של ממש. הרפרטואר המוסיקאלי שלנו כולל מוסיקה ישראלית מכל הזמנים, שירים שכולם אוהבים לזמזם, מוסיקה חסידית עם המון נשמה ועוד... 050-7623469


כמעט ואין מי שלא נהנה לשיר, בין אם זה לבד, בשעת המקלחת, בין אם להצטרף אל הזמר/הלהקה כאשר המוזיקה האהובה עלינו מתנגנת ברקע. ואולי זו הסיבה העיקרית לכך ששירה בציבור אינה  מנהג נחמד שנשאר בעבר, אלא נותר נפוץ ואהוד, יש שיגידו יותר מאי פעם.

שירה בציבור – אצלכם בבית, בחצר או בכל מקום אחר

בדיוק כמו שניתן לערוך היום קריוקי כמעט בכל מקום שמעוניינים ולא צריך לחפש מקום מיוחד לצאת אליו כדי ליהנות ממנו, כך גם עם השירה בציבור – אפשר להזמין אנשי מקצוע שזה עיסוקם ואפשר במקרים אחרים פשוט לשכור את הציוד הנחוץ ולעשות הכל בעצמכם.

מה שפורטל מוסיקה לאירועים מציע לכם הוא ריכוז מוצלח במיוחד של השירותים בתחום תחת קורת גג אחת, היתרון של השימוש באתר הוא שקודם כל אינכם צריכים להתעסק בחיפושים, האינפורמציה אודות נותני השירות המומלצים ודרכי ההתקשרות כבר לפניכם.

בנוסף מחכה לכם ברחבי האתר מגוון עצום של ספקים בתחומים שונים – להקות, תקליטנים, זמרים, מתופפים, הקלטות שירים בסטודיו וכן הלאה. לנוחותכם ישנם קטגוריות ומנוע חיפוש יעיל שיסייעו לכם עם המשימה.