נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

תקליטנים לאירועים

הדרך הפשוטה ביותר לבחור את התקליטן המתאים לכם ביותר הוא באמצעות הפורטל שלנו. בפורטל אספנו עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום המוזיקה לאירועים בישראל, תוכלו למצוא אצלנו כל שירות בתחום זו לרבות – ציוד הגברה להשכרה, להקות, אומנים, מעגלי מתופפים ועוד, פשוט תשוו ותבחרו.

חן צימרמן, דיג'יי(תקליטן) ומוזיקאי בעל ניסיון של שנים כדי ג'יי בחתונות ובאירועים. 054-7904820
DJ עדי דגני מתאימה את המוסיקה לכל ארוע תוך כדי התחשבות של 100% בצרכים והבקשות של הלקוח. 054-4554284
לינור הפקות, התקליטנית המובילה של המגזר הדתי, מזמינה גם אתכם ליהנות מהאירוע עליו תמיד חמלתם! 054-4658499
אנה חפץ, דיג׳יי במגוון רחב של סגנונות: מקלאסי עד אלקטרוני, לאירועים במועדונים, פסטיבלים, חתונות, אירועים עסקיים, אירועי אמנות ועוד. 054-2554229


כללים וטיפים לבחירת תקליטן לאירוע

חתונה, בר מצווה או ברית נחגגים פעם בחיים. המארגנים שואפים לערוך אירוע שלא יישכח במהרה ושיבטא בצורה הטובה ביותר את בעלי השמחה. אירוע חתונה או בר/בת מצווה שזוכה לשבחים נתפס כסימן דרך מוצלח לבאות, לכן אין פלא שהמארגנים דואגים למצוא אולם אירועים שיענה על כל דרישותיהם, לקנות בגדים חלומים ולהשכיר את שירותיו של תקליטן לאירועים שהם אוהבים וסומכים עליו.

לכל משפחה או בני זוג יש תקציב שיקבע את אופי הערב ולא כולם מוכנים להוסיף אטרקציות לבר מצווה כמו הופעה של זמר ידוע לחתונה, זיקוקי דינור או לימוזינה. אבל על דבר אחד כולם מסכימים: תקליטן טוב מהווה ערך מוסף לכל חגיגה. לכן כדאי להקדיש תשומת לב ומחשבה בבחירת התקליטן ולא משנה היכן נערך האירוע.

התייעצו עם חברים וקרובים

אין חכם כבעל הניסיון. חברים וקרובי משפחה שמכירים אתכם, ארגנו אירועים בעבר או השתתפו בשמחות, יידעו להמליץ לכם על תקליטן לאירוע המתאים ביותר לטעמכם המוזיקאלי ולאופי החגיגה. בנוסף, הם גם יידעו להנחות אתכם בנוגע לדגשים שעליכם לשים לב אליהם בחיפוש אחר תקליטן ובמגעים הראשונים עם אנשי המקצוע.

אירועים שזוכרים לטובה

בנוסף, תמיד תוכלו להיזכר בעצמכם באירועים שבהם נטלתם חלק ולשים לב באופן מיוחד לאירועים שבהם אתם משתתפים בתקופה שלפני האירוע שלכם. האם באחד מהם התקליטן זכור לכם לטובה? האם האופי המוזיקאלי של הערב תאם להעדפות שלכם? האם הזיכרונות שלכם חיוביים בזכות המוזיקה שליוותה את האירוע? אם התשובה על כל אלו היא כן, כדאי לפנות לבעלי השמחה ולבקש מהם את פרטי התקליטן. אין ספק שהם ישמחו להמליץ ולהעביר הלאה וגם לשמוע שנהניתם מהאירוע שהם ארגנו.

פגישה מקדימה

כעת לאחר שאספתם מספר שמות של אנשי מקצוע בתחום, כדאי להיפגש עם שלושה או ארבעה מהם, לשוחח איתם ולבדוק את מידת ההתאמה ביניכם. בדקו אם תקליטן לאירועים נראה לכם מקצועי, האם הוא אדיב ביחסו אליכם ונכון לענות על שאלותיכם בסבלנות, האם זהו עיסוקו העיקרי, כמה זמן הוא עוסק בתחום והאם הוא יוכל לקשר ביניכם ללקוחות מרוצים.

אירוע ניסיון

לפני החתימה על חוזה, כדאי לבקש מהתקליטן להזמין אתכם לאירוע קודם שאותו הוא עורך לצורך התרשמות. במהלך הבדיקה כדאי לשים לב לעוצמת הווליום והאם היא מאפשרת לאורחים לשוחח ביניהם מחוץ לרחבת הריקודים. כדאי גם לבדוק האם התקליטן מתאים את עצמו לאופי של המוזמנים ולחלקים השונים של הערב, הרי מוזיקת הרקע בשלב כניסת האורחים צריכה להיות שונה מהמוזיקה בזמן הגשת האוכל או בחלק הריקודים ועוד.

לקרוא את האותיות הקטנות

חשוב לזכור שחוזה עם תקליטן לאירוע אינו החוזה היחיד שעליו תדרשו לחתום, כך שאתם בודאי יודעים שכדאי לקרוא את החוזה כמה פעמים עד לרמת האותיות הקטנות. בכל מקרה של אי ביטחון או חוסר וודאות לגבי ניסוח אחד הסעיפים, בררו עם איש המקצוע לפני החתימה.

בנוסף, הימנעו מסעיפים לגבי דרישות שלא רשומות בחוזה. בין השאר כדאי לברר עם איש המקצוע האם הוא מגיע בעצמו לאירוע או האם הוא שולח נציגים מטעמו ומה קורה במקרה שהאירוע מתחיל מאוחר יותר או נמשך מעבר לשעה אותה קבעתם מראש. 

לא לשכוח ליהנות

ארגון אירוע והחששות המתלוות לעריכתו יכולים לעיתים להשליך על ההנאה מהאירוע עצמו. כדאי לזכור שהדבר החשוב ביותר הוא הזיכרון החיובי שיישאר לכם לאחר האירוע. לכן, נסו להירגע ולא לדאוג יותר מדי. גם אם התקליטן חרג פה ושם והשמיע שירים שלא הייתם בוחרים בעצמכם, בשורה התחתונה מה שמשנה הוא אם האורחים שלכם נהנו, אם אתם מרוצים ואם קיבלתם מחמאות ביום שלמחרת.