נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

תקליטנים דתיים

תקליטן חרדי או דתי, האם ישנם כאלה? וודאי, אולי לא רבים כמו אלה החילוניים אך בהחלט ישנם, איך מגיעים אליהם? לעתים בעקבות המלצה ולעתים ניתן למצוא אותם ברחבי האינטרנט, באתרים ופורומים רלוונטיים. פורטל מוסיקה לאירועים מציע לכם אפשרות להתוודע אל מבחר נותני שירות המיועדים לקהל חרדי או דתי.


לינור הפקות, התקליטנית המובילה של המגזר הדתי, מזמינה גם אתכם ליהנות מהאירוע עליו תמיד חמלתם! 054-4658499


תקליטנים חרדים ודתיים – ישנם גם כאלה

חתונות של זוגות המגיעים מן המגזר החרדי ומן המגזר הדתי שונות מחתונות של זוגות מן המגזר המסורתי או החילוני, לכל מגזר מאפייניו ומנהגיו וההבדלים באים לידי ביטויי לאורך החתונה כולה, מקבלת הפנים ועד טקס החופה, דרך הסעודה ועד החגיגה והריקודים. מה שמשותף לכל החתונות, ואין זה משנה מאיזה מגזר החתן והכלה, ההורים והמוזמנים זה שחתונה היא אירוע חגיגי, משמח ומרגש במיוחד שמלווה במוזיקה וריקודים.

עם זאת כאשר מדובר בזוג מסורתי או חילוני שעומד להתחתן או באירוע כמו בר/בת מצווה, ברית/ה, בדרך כלל עומדות בפני עורכי האירוע לא מעט אפשרויות בחירה מוזיקליות, מגוון עצום של תקליטנים, נגנים, להקות, זמרים והרכבים, ושפע של סגנונות מוזיקליים – מזרחי, רוק, פופ, בוסה נובה, לטיני, קלאסי, ארצישראלי, ג'אז וכן הלאה.

חתן וכלה דתיים

כאשר מדובר בחתן וכלה דתיים ובטח בחתן וכלה חרדים או באירועים המיועדים למגזר הדתי/חרדי האופציות אומנם מועטות יותר, אך בכל זאת יש מענה די מגוון, אפילו שחתונה חרדית וברוב המקרים גם חתונה דתית ושאר אירועים משפחתיים הם אירועים עם הפרדה בין גברים לנשים, לחגוג ולשמוח בחתונה של זוג צעיר, בבר מצווה או בברית זו מצווה ואלה הם לרוב אירועים שמחים במיוחד. יש תקליטנים חרדים ויש תקליטנים דתיים והם מספקים אתם אותם צרכים, מוזיקה מלהיבה וסוחפת לריקודים, ההבדל המהותי הוא שמן הסתם התקליטן נמצא באזור של הגברים אליו הנשים אינן מורשות להיכנס והן חוגגות בנפרד.

עבודתו של תקליטן חרדי או דתי דומה מאוד לשל כל תקליטן אחר, עליו להיות מעודכן, להיות קשוב, לשמור על קצב, לדעת להתאים את המוזיקה לקהל החוגגים וכמובן להיות מנוסה ומקצועי, כל מה שנדרש מכל תקליטן באשר הוא, בכל סוג של אירוע ובכל היקף, הקריטריונים והסטנדרטים זהים בכל המגזרים והשאיפה היא למצוא איש מקצוע ראוי.

תקליטנים דתיים, מוזיקה חסידית, פייטנים וחזנים

אז כמו שהוזכר קודם, גם בפני הקהל החרדי או הדתי עומדות מספר אפשרויות לבחירות מוזיקליות, אלה לא חייבים להיות תקליטנים דתיים או תקליטן חרדי ספציפי, זו יכולה גם להיות להקות חסידיות או הרכבי כלייזמרים ששרים ומנגנים מוזיקה יהודית מלאת נשמה ורגש, וכן חזנים או פייטנים לחתונות ואירועים שינעימו את זמנם של עורכי האירוע ואורחיהם.

אך אין זה משנה מאיזה מגזר אתם ואיזה אירוע אתם מתככנים, אם אתם מעוניינים בשירות שיסייע לכם להתוודע אל אנשי המקצוע ונותני השירותים המובילים בתחום המוזיקה, פורטל מוסיקה לאירועים דאג לרכז למענכם את המיטב שבמיטב, בואו להכיר, לקבל מידע וליצור עמם קשר דרך האתר.