נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

תקליטן לברית

פורטל המוסיקה שכאן זהו קיצור הדרך המושלם למציאת שירותי מוסיקה המקצועיים והמתקדמים ביותר. בעזרת גלישה בין נותני השירותים השונים, תמצאו את מה שאתם מחפשים במהירות ויעילות, מבלי לבזבז זמן וכסף, מבלי לחפש ולחכות על קו הטלפון. פשוט מחפשים ומוצאים!

חיפוש לפי אזור או ישוב

כדי להצליח באירוע אתם זקוקים לתקליטן מוביל, מנוסה ומקצוען. בחרו בדוד אבידן, ותנו בידיים שלו את האחריות להצלחה המוסיקלית של האירוע שלכם. 050-6816000
חן צימרמן, דיג'יי(תקליטן) ומוזיקאי בעל ניסיון של שנים כדי ג'יי בחתונות ובאירועים. 054-7904820
אנה חפץ, דיג׳יי במגוון רחב של סגנונות: מקלאסי עד אלקטרוני, לאירועים במועדונים, פסטיבלים, חתונות, אירועים עסקיים, אירועי אמנות ועוד. 054-2554229
DJ עדי דגני מתאימה את המוסיקה לכל ארוע תוך כדי התחשבות של 100% בצרכים והבקשות של הלקוח. 054-4554284
לינור הפקות, התקליטנית המובילה של המגזר הדתי, מזמינה גם אתכם ליהנות מהאירוע עליו תמיד חמלתם! 054-4658499


כל אירוע בחיים שלנו הינו בעל חשיבות גדולה מאוד, אחרת לא היינו טורחים להשכיר אולם יקר ובאופן כללי – לטרוח כל כך עבור ערב אחד בלבד. לפיכך, בכל ערב שכזה אנו משקיעים את כל הנשמה שלנו ולעיתים אפילו מכלים את כל כוחותינו במהלך ארגונו.

אחד השלבים המסובכים בשלב הארגון הינו מציאת האדם שיהיה האחראי הבלעדי על המוסיקה, כלומר – התקליטן. בכדי לקבל מוסיקה מתאימה לסוג והאווירה של המסיבה, לעיתים יש לשים לב איזה איש מקצוע מתאים יותר תקליטן לברית או לכל אירוע אחר.  למרות שמדובר באותה העבודה, לכל אחד מאנשי מקצוע אלה יש את הדברים החביבים עליהם, שבהם הם גם מתפקדים ברמה הגבוהה ביותר.

כמו בתחומים רבים אחרים, גם כאן אפשר למצוא אנשים מקצועיים, וכאלה שהם, לא נעים לומר, לא בדיוק. חשוב לוודא שהבחירה שתעשו תכלול רק את הטובים ביותר, בין אם בבחירת הקייטרינג, ובין אם בבחירת הסאונד. כשכל המרכיבים הקטנים משתלבים היטב וכוללים עבודה מקצועית וטובה – אתם יכולים להיות בטוחים שהערב כולו יהיה בלתי נשכח באמת, כזה שהאורחים רק ימשיכו לדבר עליו עוד שבועות ארוכים.

המאפיינים הייחודיים של תקליטן

כאשר מחפשים את האיש שיהווה את מרכז המסיבה שלכם מבחינה מוזיקלית, חשוב להבין שזה לא יכול להיות כל אחד. הסיבה לכך הינה שמושג די ג'יי הפך למעין הגדרה כללית שכוללת תחתיה אינספור גורמים שעונים בצורה זו או אחרת להגדרות. עובדה זו עלולה להטעות ולגרום לבלבול רב בזמן הארגון.

לכן, חשוב מאוד להבדיל בין עובדים בתחום שמורגלים לנהל מוסיקה באירועים כמו חתונה או בת מצווה, לבין אלה המבצעים עבודות אזוטריות ונדירות יותר.

האם למצוא תקליטן לברית זו משימה מורכבת?

לכל מאורע יש את המאפיינים הקריטיים שלו. למשל, תקליטן לברית צריך להבין את ההבדל בין האירוע הזה לבין אחרים. מסיבות ברית הינן בדרך כלל שקטות יותר, אנשים רוקדים – אך פחות מאשר בחתונה. כך שגם המוסיקה הינה בדרך כלל יותר שקטה מאשר בדברים אחרים, מעין מוזיקת רקע, ואין ממש צורך להרקיד את הקהל או להלהיב אותו בצורה מיוחדת.

תקליטן למסיבה, למשל, צריך לדעת להתמודד עם המאפיינים הייחודיים של כך, אך בפועל לא תמיד כך הדבר. זו הסיבה שאנשים רבים מזמינים איש מקצוע מסוים שנראה כעומד בדרישות הבסיסיות עבור ניהול מוזיקלי באירוע, אך בפועל מסתבר שזה כלל לא כך, ועובדה זו משפיעה בצורה הרסנית על הערב כולו.

חשוב להבהיר מראש מהי האווירה הרצויה, מהם גילאי האורחים, מה חוגגים וכיצד תרצו שזה יתבצע. חשוב לדבר עם התקליטן לא רק בנוגע לרשימת השירים והז'אנר, אלא גם על האופן שבו תרצו שהוא ינהל את המוזיקה. עליו מוטל תפקיד כבד, של מנצח כמעט, הוא יכול להחליט מתי הווליום והקצב עולים, ומתי הם נרגעים, וכך למעשה להכתיב את הקצב של הערב כולו.