נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

פייטנים לשבת חתן

מתכננים את האירוע הקדוש של שבת חתן? מומלץ בחום שתשתמשו ביכולותיו המוזיקליות של פייטן מעולה המתאים לסגנון בו אתם מתפללים. פייטנים לשבת חתן תפקידם להכניס את כל הסובבים לאווירה המיוחדת, להנעים בזמירות מקסימות וללוות את החתן בעלייתו לתורה. עבור שבת חתן שלא תוכלו לשכוח, הזמינו כבר עכשיו את הפייטן המתאים לכם ביותר.


הרב המזמר שמעון יוחאי, מזמן אתכם ליהנות משירותי פיוט וזמר מסורתי במהלך האירוע המרגש והבלתי נשכח שלכם. 054-6977765
מופע של חזן ופייטן יכול להוסיף רבות לחגיגה שלכם, בעיקר כשמדובר בחגיגה כמו בר/בת מצווה, חתונה, ברית וכדומה. אז תנו לאסף שפר ללוות אתכם בשירה ובפייטניות בחגיגה שלכם, והבטיחו זיכרון נפלא 052-8523352
יהודית מנצור, זמרת ופייטנית לאירועים, מזמינה אתכם להתרגש מקול שמימי ומיוחד במסגרת שירותי זמרה ופיוט לכל סוגי האירועים. 054-4804920
זמר, חזן ופייטן - עורך עלייה לתורה ייחודית שלא הכרתם, כניסת חתן בר מצווה מקורית, חופה,שבת חתן. 050-7699317


בשבת שלאחר החתונה ולפעמים גם בזו שלפניה, מקיימים את אירוע שבת החתן. מדובר על יום חג, כולם שמחים, מתפללים להצלחת הזוג המאושר ולחיים שלמים של אושר ועושר. אין דבר יותר מתאים באווירה הקסומה הזו מאשר פייטן התואם את נוסח התפילה שלכם, מפליא בקולו הערב כשירת הזמיר, מפייט נעימות וזמירות דתיות, חסידיות ואפילו עממיות. הקסם הזה מוסיף המון לאירוע וצורב אותו בזכרונם של כל הסובבים כיום מיוחד במינו.

התחילו בחיפוש בקלות ובלי בעיה

פייטנים לשבת חתן עושים הכל: מליווי החתן בעלייתו לתורה, שירה במהלך היום וסטים מיוחדים בכל מיני שלבים, ואפילו קריאת שבע הברכות לכבוד הזוג המאושר. יש להם תפקיד חשוב בלכידת הקהל סביב הנושא וגרימת שמחה ואושר.

פורטל מוסיקה לאירועים הוא המקום בו תמצאו את הפייטנים המובילים בשוק, אלה שיודעים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, קולם צלול ושירתם מרנינה. פורטל מוסיקה לאירועים הוא המקום המרכז עבורכם את כל המוזיקאים הטובים ביותר לאירועים. דרך הפורטל מוצאים בקלות נגנים, זמרים, להקות, מתופפים, פייטנים, וכל אטרקציה מוזיקלית אחרת לאירועים עוצרי נשימה.