נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

פייטנים לחתונה

מחפשים את הערך המוסף בחתונה הקדושה והמרגשת שאוטוטו קרבה ובאה? רוצים להשאיר זכרונות נפלאים לאורחים וכמובן גם לכם? נופך ייחודי ומיוחד תוכלו להוסיף על ידי הזמנת פייטנים לחתונה מקורית וסוחטת דמעות. כל החזנים, הזמרים והפייטנים האיכותיים ביותר בעלי קול הזמיר מחכים לכם בפורטל מוסיקה לאירועים, הבית של המוזיקה לכל אירוע.


הרב המזמר שמעון יוחאי, מזמן אתכם ליהנות משירותי פיוט וזמר מסורתי במהלך האירוע המרגש והבלתי נשכח שלכם. 054-6977765
מופע של חזן ופייטן יכול להוסיף רבות לחגיגה שלכם, בעיקר כשמדובר בחגיגה כמו בר/בת מצווה, חתונה, ברית וכדומה. אז תנו לאסף שפר ללוות אתכם בשירה ובפייטניות בחגיגה שלכם, והבטיחו זיכרון נפלא 052-8523352
זמר, חזן ופייטן - עורך עלייה לתורה ייחודית שלא הכרתם, כניסת חתן בר מצווה מקורית, חופה,שבת חתן. 050-7699317
החזן גבריאל נחום אורן ומקהלתו מופיעים בכל רחבי בכל סוגי האירועים, החל משבת חתן וכלה בטקסי חופה. 057-5348269
יהודית מנצור, זמרת ופייטנית לאירועים, מזמינה אתכם להתרגש מקול שמימי ומיוחד במסגרת שירותי זמרה ופיוט לכל סוגי האירועים. 054-4804920


שירה ייחודית עם רגש עמוק שעולה מן הסרעפת ובוקע מגרונו של הפייטן, סומרת שיערות ידם של האורחים, המאזינים לצלילים המרחפים באוויר בנועם וברוך, עוטפים את האירוע בהילה קסומה. אירוע כזה זוכה להיזכר לעד, ואין זוג מאושר העומד תחת חופה וקידושין שלא מעוניין בכך. זוהי העוצמה שפייטן יכול להביא לאירועים בשיעור קומה כמו חתונות, אך החוכמה היא למצוא את האחד שבאמת מסוגל לעשות זאת, שמבחינתו הפייטנות היא אומנות וכך הוא מתייחס למתנה שקיבל.

אטרקציות מוזיקליות לאירועים בכף ידכם

אל תחששו, אין לכם בשביל מה להתחיל להריץ טלפונים, לפתוח עשרות חלונות בגוגל ולחפש בנרות את הפייטן המושלם. כל שעליכם לעשות זה פעולה פשוטה - להיכנס לפורטל מוסיקה לאירועים. כל השאר כבר נעשה עבורכם.

פורטל מוסיקה לאירועים הינו אתר נוח ואפקטיבי ביותר אשר משמש כזירה לכל סוגי האומנים המציעים אטרקציות מוזיקליות מדהימות ומרגשות. לכם נשאר רק להיכנס, לעשות את החיפוש, ולמצוא פייטנים לחתונה או כל ספק שירות אחר, בקלות רבה. בחינם, בלי התחייבות, תוכלו ליצור קשר עם כל זמר, נגן, תקליטן וכיו"ב, ולשדרג את האירוע.