נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

מעגלי מתופפים

ברוכים הבאים לפורטל מוסיקה לאירועים. באמצעות מערכת הסינון שלנו תוכלו לראות בעמוד זה רשימה מפורטת של מעגלי מתופפים, כך שאנו חוסכים לכם את ההתרוצצויות המיותרות ברשימות ארוכות של מתופפים. אנו מאמינים שהמתופפים מכניסים בקלות אור וצבע לכל אירוע שלכם בעזרת מוזיקה אותנטית ותיפוף קצבי. בין אם מדובר בחתונה, בר/בת מצווה ואירועים רבי רושם אחרים.


סמבו הפקות, צוות מנצח של מתופפים ונגני שופרות, מזמין אתכם להכניס קצב סוחף לכל אירוע פרטי או עסקי אותו אתם עומדים לקיים. 054-3159101


להקת מתופפים

להכניס מתופפים לאירוע שלכם זו בחירה מעולה. המתופפים נכנסים בזמן שתקבעו מראש – לרחבת הריקודים, לקבלת הפנים או לאן שתבחרו ומביאים לאירוע קצב מסחרר שמרגש את כל האורחים. בין אם זה בר מצווה, חתונה או יום הולדת, המתופפים מצרפים את הבקשות שלכם לניסיון שלהם ומרכיבים לכם הופעה בלתי נשכחת.

מעגל מתופפים מיוחד ושמח

מעגלי מתופפים קיימים בכל הארץ וגם בצפון, ואפשר למצוא סוגים שונים של מתופפים – מתופפים שמתמחים רק בבר מצוות, מתופפים שמומחים בכל סוגי האירועים, מתופפים שמביאים בנוסף כינורות ושופרות ועוד.

כדי לבחור את המתופף הנכון לאירוע שלכם אתם צריכים להתחשב בכמה היבטים - 

ניסיון הלהקה – כדאי שתוודאו האם הלהקה כבר התנסתה בעבר באירועים כמו האירוע שלכם. ניתן לבקש מהם לראות קטעים מהופעות שלהם באירועי עבר ולקרוא תגובות וחוות דעת של אנשים בפורומים ובאתרים.

ייחוד – בידקו עם המתופפים מה הייחוד שהם מכניסים לאירוע, זה יכול להתבטא בכלי נגינה מיוחדים, בשירים בשפות שונות, ריקודי קפואירה ועוד. למה כדאי לכם לבחור דווקא בהם ומה מבדל אותם מכל השאר.

כמות חברי הלהקה – זהו עניין אינדיוידואלי – חלקינו יעדיף לא לפוצץ את הרחבה ב20 מתופפים שירקדו ויתופפו, אך יש כאלה שאוהבים את זה ויעדיפו להקה גדולה של מתופפים מאשר 4-5.

זו בהחלט חוויה מדהימה ומומלצת, אך כדאי לוודא את כל הפרטים שחשובים לכם לפני שתזמינו, כדי שתצאו מרוצים.

אז אם אתם מחפשים אטרקציה לבת מצווה או חתונה שתותיר רושם רב על האורחים, תוסיף שמחה ופלפל לאירוע ותכניס אותם לעניינים - מעגל מתופפים יכול להיות ה-דבר עבורכם!