נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

מלצרים מזמרים

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי? מחפשים אחר אטרקציה מוסיקאלית מלהיבה ומיוחדת? רוצים להעניק לאורחים שלכם חוויה מוסיקאלית לאורך כל שלבי האירוע? אצלנו בפורטל מוסיקה לאירועים תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי מוסיקה לכל סוגי האירועים, לרבות, שירותי מלצרים מזמרים. בקטגוריית מלצרים מזמרים, ממתינים לכם מלצרים מיומנים המשמשים גם כהרכבים מוסיקאליים לכל סוגי האירועים. מלצרים מזמרים מהווה שירות מוסיקלי ייחודי ומפתיע לאירוע, והוא מאפשר לכם ליהנות ממופע בימתי מרשים ומושקע המתקיים לאורך כל האירוע על ידי צוות המלצרים.
כפורטל מוסיקה מוביל בתחומו, אנחנו ב- מוסיקה לאירועים, ריכזנו עבורכם את כל שירותי המוסיקה האפשריים לאירוע, לרבות, שירותי מלצרים מזמרים. שירות זה מיועד לכל סוגי האירועים, בין אם מדובר במועדונים או במסיבות בר מצווה, והוא מתאפיין במופע מוסיקלי הנמשך לאורך כל שלבי האירוע, גם כאשר האורחים שלכם מתענגים על מנות תפריט האירוח. בקטגוריית מלצרים מזמרים ממתינים לכם כל ההרכבים המוסיקאליים המובילים ביותר בתחום, ולצד כל הרכב מוסיקאלי של מלצרים מזמרים, תוכלו למצוא קישור לעמוד העסק בו תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש אודות השירות.

מועדונים,אולמות ופאבים

מלצרים מזמרים הינו שירות מוסיקה שהתחיל במועדונים ופאבים בארצות הברית בתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת. לאורך השנים, הרעיון המוסיקלי המשלב בין מלצרות לבין זימרה עשה עלייה לישראל, ומאז הוא הפך לאחד משירותי המוסיקה המלהיבים ביותר במועדוני זמר כאלו ואחרים ברחבי הארץ. כיום, שירותי המלצרים המזמרים מוצעים לכם גם במסגרת שירותי מוסיקה לאירועים, כאשר המופע המוסיקלי מותאם לאופי האירוע אותו אתם מקיימים, גילאי המשתתפים באירוע, הסגנון המוסיקאלי המועדף עליכם וכדומה. תוכלו למצוא אותם מופיעים במועדונים לבת מצווה, חתונות בגני אירועים, אולמות ומקומות לבר מצווה ואפילו בריתות.

צוות המלצרים המזמרים מורכב ממלצרים ומלצריות שלצד כישורי ההגשה שלהם הם מתבלטים גם בכישורי שירה וזמר, ובמהלך האירוע הם פוצחים בשירים וריקודים המותאמים לאירוע הפרטי או העסקי אותו אתם מקיימים. בקטגוריית מלצרים מזמרים תוכלו למצוא את כל ההרכבים המוסיקליים המובילים ביותר בישראל הפועלים בתחום זה, ובכל אחד מדפי המידע אודותיהם תוכלו למצוא קישור לסרטון מוסיקלי אשר צולם על ידי צוות המלצרים במהלך אירוע בו הם השתתפו גם כמלצרים וגם כזמרים לכל דבר ועניין!