נגנים / הרכבים מוסיקליים
להקות / זמרים
תקליטנים
פייטנים / חזנים
הקלטת שירים אישיים

חזנים לשבת חתן

עומדים לקיים אירועי שבת חתן לכבוד חתן בר המצווה או חתן החתונה? רוצים ליהנות משבת של פיוטים ושירי קודש? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל מוסיקה לאירועים, הפורטל המקיף והגדול ביותר ברשת לכל שירותי המוסיקה לכל סוגי האירועים, ממתינה גם לכם קטגוריית חזנים לשבת חתן. בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם את כל שירותי החזנות המותאמים לאירועי שבת חתן, החל משירותי פיוט בבית הכנסת, דרך שירותי קריאה בתורה על ידי חזנים מקצועיים ועוד לשירותי חזנות לעריכת כל תפילות השבת במקום בו בחרתם לקיים את האירוע.


מופע של חזן ופייטן יכול להוסיף רבות לחגיגה שלכם, בעיקר כשמדובר בחגיגה כמו בר/בת מצווה, חתונה, ברית וכדומה. אז תנו לאסף שפר ללוות אתכם בשירה ובפייטניות בחגיגה שלכם, והבטיחו זיכרון נפלא 052-8523352
זמר, חזן ופייטן - עורך עלייה לתורה ייחודית שלא הכרתם, כניסת חתן בר מצווה מקורית, חופה,שבת חתן. 050-7699317
החזן גבריאל נחום אורן ומקהלתו מופיעים בכל רחבי בכל סוגי האירועים, החל משבת חתן וכלה בטקסי חופה. 057-5348269


אירועי שבת חתן הנלווים לאירועי בר מצווה ואירועי חתונה, הם ללא ספק אירועים המהווים את השיא של החגיגות. אירועים אלו נמשכים לאורך כל השבת והם משלבים בתוכם גם את טקס העלייה לתורה המסורתי, גם סעודות שבת עשירות ומפנקות כיד המלך וגם מפגש משפחתי לאורך כל השבת. כיום, נהוג לצוות לאירועי שבת החתן פייטנים וחזנים המנעימים את זמני התפילות ואת סעודות השבת ברפרטואר שירי קודש ופיוטים, וכמו כן, בניהול תפילות השבת וניהול טקס הקריאה בתורה. אנחנו בפורטל מוסיקה לאירועים, מאפשרים גם לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של חזנים לשבת חתן המעמידים לרשותכם מגוון רחב של שירותי חזנות ופיוטים לאורך כל השבת. כנסו עכשיו לקטגוריית חזנים לשבת חתן, הכירו מקרוב את נותני השירות ואת היצע השירותים המוענק על ידם, ובחרו לעצמכם חזן או פייטן שילווה אתכם לאורך כל חגיגות השבת חתן. מכיוון שהשירות מוצע לכם על ידי שומרי שבת ואנשי מצוות, הקפידו לבחור חזנים או פייטנים המתגוררים בסמוך למקום בו אתם עומדים לקיים את חגיגות השבת, וזאת על מנת שנותני השירות יוכלו להגיע אליכם בנוחות ובקלות. במידה ובחרתם לקיים את אירועי השבת חתן באחד מבתי הארחה או בתי המלון המיועדים לכך, הקפידו לשכור חדר נוסף לשהותו של החזן/פייטן אותו שכרתם. בדומה לכל קטגוריית אחרת המופיעה באתר, גם בקטגוריית חזנים לשבת חתן, ריכזנו עבורכם רשימה של כל נותני השירות המנוסים והמובילים ביותר בתחומם.